Meie ettevõtte lugu

Ettevõtte sündimise põhjuseks võib pidada probleemi, et suuremate koerte omanikel ei ole lihtne leida oma koju ilusaid ja samas praktilisi tarbeesemeid. Otsides oma lemmikloomale söögialust, mis oleks maapinnast kõrgemale asetatud, pidime tõdema et peale metallist söögialuse ei ole turul rohkem midagi pakkuda. Minu jaoks oli see oma väljanägemiselt suur kobakas, millel ei olnud välimust et seda koduse interjööriga sobitada ning lisaks kõikus ja kolises. Enamus lemmikloomade tarbeid ongi mõeldud kassidele või väiksemat kasvu koertele. Seega valmistasime ise oma lemmikloomadele söögialuseid ja magamisasemeid, mis on nüüdseks meie põhivaldkonnaks.

 

Lemmikloomade söögialused

Valmistame käsitööna puidust lemmiklooma söögialuseid ja magamisasemeid. Kõik meie poolt valminud tooted on valminud käsitööna meie endi poolt. Lemmiklooma söögialused on valmistatud puidust, mille komplekti kuuluvad roostevabast terasest kausid mida ümbritsevad kummitihendid selleks, et kausid söömiseajal ei koliseks.

Lemmikloomade magamisalused

Magamisasemed on valmistatud puidust, mille põhjaks on kasutatud vineeri. Lisaks kuulub magamisaseme komplekti madrats, mille kangast on võimalik lukuabil eemaldada ja vajadusel pesta. Meie poolt valmistatud tooted ei ole suunatud masstööstusele vaid personaalsele lähenemisele lähtudes iga kliendi soovidest ja vajadustest. Lisaks eritellimusele pakume võimalust soetata teatud tooteid e-poe kaudu, mis on kiire ja mugav viis oma ostu sooritamiseks.

Kohvi- ja diivanilauad

Lisaks lemmiklooma toodetele, valmistame puidust veel erinevaid kohvi ja diivanilaudasid. Kogu materjali toodang on valmistatud ja kokku monteeritud Eestis. Kasutame oma laudade valmistamisel palju väärispuitu. Enamasti on selleks tamm ja saar. Omapärase disain saavutamiseks kasutame oma toodetes metall-puit kooslust.

Meie sooviks on tuua puidu soojust ja ehedust läbi Eesti Käsitöö kõigi kodudesse!